Archery Tag

Odreagujte sa pri novej dynamickej športovej hre s kamarátmi, kolegami či rodinou. Dajte sa do boja s Archery Tagom!

Nová dynamická športová hra vznikla v Austrálii a kombinuje prvky lukostreľby, vybíjanej a paintballu. Ak chcete Vašich kamarátov, kolegov či rodinných príslušníkov ohromiť originálnym akčným programom a chcete sa odviazať, uvoľniť, zabaviť, prípadne zlepšiť medzi sebou komunikáciu - toto je rozhodne ono!
Tak ako pri paintballe aj pri tejto skvelej tímovej hre s lukom a šípmi s penovými hrotmi sa môže človek zbaviť stresu a odreagovať sa prostredníctvom aktívnej činnosti a tých na druhej strane poriadne potrápiť. Je to takisto jeden zo spôsobov, ako vyčistiť vzduch v kolektíve a naučiť sa s ostatnými vychádzať v záujme jedného spoločného cieľa – aspoň v rámci možností.

Hra nevyžaduje iba rýchlosť a kondíciu, ale budete potrebovať aj taktické myslenie a chladnú hlavu. Zažijete radosť a eufóriu z výhry,ale aj sklamanie, keď zistíte, ako málo niekedy stačí k porážke.

Pravidlá hry:

Ako sa Archery Tag vlastne hrá?
Hráči sa rozdelia (v ideálnom prípade) na dva 5-členné tímy a každý hráč dostane luk. Tímy sú od seba oddelené ,tzv. bezpečnou zónou a každý tím má aj svoj terč s piatimi terčíkmi/diskami, tzv. 5-Spot Knockout Target. Po zahájení hry sa všetci rozbehnú po šípy, ktoré sa na začiatku hry rozmiestnia presne do stredu ihriska.

Hra má dva ciele: vystrielať všetkých protihráčov a vyradiť päť diskov z terča, ktorý sa nachádza na strane súpera. Hráč je eliminovaný, keď ho niekto z druhého tímu „otaguje“ – zasiahne. Šípy mierené na Vás môžte tiež chytiť vo vzduchu a chytený šíp rovno namieriť proti súperovi –tak ako to je s loptou pri vybíjanej. Tento ťah tiež vráti do hry Vášho už zasiahnutého spoluhráča. Ak sa Vám však šíp z ruky vyšmykne, ráta sa to ako zásah a opúšťate ihrisko. Vrátiť do hry sa zasiahnutý hráč môže tiež v prípade, že jeho spoluhráči trafia všetkých päť diskov.

Novinka v Action Parku: štýlová unikátna vyhrievaná mongolská jurta!

Trvanie
1 hod
16 € €
  • 2 hod 25€

Podmienky

- Doporučovaný počet hráčov 10
- Min. počet hráčov 4
- Max. počet hráčov na ihrisku 12 - v príp. väčšieho počtu hráčov je možnosť turnajového spôsobu hry, budete rozdelení na skupiny
- Variant 1. - 1 hod. Variant 2. - 2 hod.
- Rezervácia minimálne 48 hodín vopred.
- Stornovanie do 48 hod. bez poplatku - pri neskoršom stornovaní poukaz prepadá
- Min. vek: do 12 rokov - nutnosť súhlasu rodiča/zákonného zástupcu

V cene je zahrnuté

- Cena je na 1 hráča
- Maska, Šípy, Luk, Inštruktor/rozhodca, Prenájom ihriska
- Platnosť zľavneného kupónu: na celú sezónu 2017 (01.04. - 31.10.2017)

Súviciace produkty

Prenájom Jurty

- Prenájom Jurty

Program Sibírski kočovníci

- Program Sibírski kočovníci