Lukostrelecká prestrelka Archery Tag

Zahrajte sa na lukostrelcov!

Darujte svojej rodine alebo priateľom akčný zážitok a príďte si vyskúšať dynamickú kolektívnu športovú hru Archery Tag kombinujúcu prvky lukostreľby, vybíjanej a paintballu.

Ak chcete Vašich kamarátov, kolegov či rodinných príslušníkov potešiť originálnym akčným programom a chcete sa odviazať, uvoľniť, zabaviť, prípadne zlepšiť medzi sebou komunikáciu - toto je rozhodne ono!
Tak ako pri paintballe aj pri tejto skvelej tímovej hre s lukom a šípmi s penovými hrotmi sa môže človek zbaviť stresu a odreagovať sa prostredníctvom aktívnej zábavy. Je to takisto jeden zo spôsobov, ako vyčistiť vzduch v kolektíve a naučiť sa s ostatnými vychádzať v záujme jedného spoločného cieľa.

NOVINKA: Archery Tag v prevádzke po celý rok! Po dobrom love môžete priamo v areáli Action Parku Čunovo zažiť čaro autentickej mongolskej jurty, v ktorej sa môžete zohriať, zrelaxovať a vcítiť sa do kože stredoázijských kočovníkov. Zahrejte sa pri šálke pravého ázijského čaju z ruských samovarov, alebo výborného korenistého vareného vína a posilnite sa exotickými špecialitami ruskej a stredoázijskej kuchyne.

Trvanie
1 hod
16 €
  • 2 hod 25€

Podmienky

- Doporučovaný počet hráčov 10
- Min. počet hráčov 4
- Max. počet hráčov na ihrisku 12 - v príp. väčšieho počtu hráčov je možnosť turnajového spôsobu hry, budete rozdelení na skupiny
- Variant 1. - 1 hod. Variant 2. - 2 hod.
- Rezervácia minimálne 48 hodín vopred.
- Stornovanie do 48 hod. bez poplatku - pri neskoršom stornovaní poukaz prepadá
- Min. vek: 8 rokov - nutnosť súhlasu rodiča/zákonného zástupcu

V cene je zahrnuté

- Cena je na 1 hráča
- Maska, šípy, luk, inštruktor/rozhodca, prenájom ihriska
- Platnosť zľavneného kupónu: do 20.5.2018
- Pri nákupe nad 15 € Vás obdarujeme poukazom na Obriu hojdačku ZDARMA!

Video

www.youtube.com/watch?v=qKgFgOJuBd4

Súviciace produkty

Prenájom Jurty

- Prenájom Jurty

Program Sibírski kočovníci

- Program Sibírski kočovníci