VÁŠ EVENT plný zážitkov

Doneste k nám hoci aj 1000 Vašich klientov a zahrnieme ich zážitkami na 3,5 hektároch

Action Park je jedinečné miesto na organizovanie Vašich outdoorových firemných akcií. Na rozsiahlej ploche 3,5 Ha ponúka náš park  26 zábavných aktivít a adrenalínové a zážitkové atrakcie, aktivity pre dospelých, teenegerov, aj malé deti. Kompletné zázemie dopĺňajú párty stany a prístrešky (až 450 m2), bufet, sociálne zariadenie, parkovisko, šatne, bazén a iné.

 

LANOVÉ CENTRUM  – pozri sa na veci s nadhľadom a prekonávaj svoje hranice

 

V areáli je profesionálne paintballové SWAT ihrisko so zákopmi, bunkrami a rôznymi prekážkami, ďalej upravené ihrisko pre Archery tag. okrem bojových hier a turnajov si môžete kolektívne zahrať futbal, badminton, volejbal, či freesbee. V zadnej časti areálu je rozsiahla trávnatá plocha, na ktorej pripravíme ihriská podľa Vášho želania.

 

PRE RODINU  – len to najlepšie

Pre deti pravidelne pripravujeme samostatné programy a pestrú zábavu. K dispozícii je stavebné pieskové ihrisko, trampolína, bungee trampolína, detské súťaže, baby club – zázemie pre najmenšie deti, tvorivé dielne. Zabezpečíme aj zabávačov, kúzelníkov, atrakcie a samozrejme, deti nad 140 cm môžu využiť aj zážitkové atrakcie v Action Parku.

 

 

JAZDIŤ  sa dá na všeličom

V parku je 500m offroad dráha pre štvorkolky, ale pojazdiť si na nej môžete aj na offroad segveji. Pre manšie deti sú k dispozícii elektrické autíčka. Ak nie ste moto-typ, ponúkneme Vám jazdu na koni, či vo voze.

 

 

V areáli sa nachádza:

– Lanové centrum a atrakcie vo výške (obra hojdačka, lanovka, stavanie bedničiek…)
– Paintbalové S.W.A.T. ihrisko – plné zákopov, strieľní a bunkrov
– Offroad dráha pre štvorkolky a segway
– Trávnaté ihrisko (futbal, volejbal, bedminton, a iné)
– Ohniská a strelnice (kuša, luk)
– Ihrisko pre extrém golf
– 2 x petanque
– Detské atrakcie (trampolína, hojdačka, elektrické autíčka…)
– Letný bazén
– Bungee trampolína
– rozsiahle priestory na teambuilding- sociálne priestory-2 x mongolská jurta 9m, party stan 10x15m, prestrešenie pod hangárom 64m2

Ak plánujete Family Day, Športový deň, Kik Off party, Event pre Vašich obchodných partnerov, pošlite nám svoje zadanie a my Vám naplánujeme skvelý event:

zuzana@actionland.sk