Firemné eventy v Actionparku

Netradičné firemné eventy v Actionparku vám pripravíme na mieru na veľkorysej ploche 3,5 hektára a zahrnieme vás nezabudnuteľnými zážitkami. Areál má kapacitu 1500 ľudí a ponúka kompletné zázemie a možnosti teambuildingových aktivít, zábavných atrakcií, športovísk a cateringu. Zázemie ponúka priestory v každom počasí v originálnych mongolských jurtách, párty stanoch alebo v prestrešenom hangári.


Priestory areálu

  • Lanové centrum a atrakcie vo výške pre jednotlivcov aj tímy
  • Paintbalové ihrisko plné zákopov, streľní a bunkrov
  • Offroad dráha pre segway
  • Trávnaté ihriská pre futbal, volejbal či bedminton
  • Strelnice pre kušu a luk
  • Ihrisko pre Archery Tag a Petangue
  • Detské atrakcie – trampolíny, hojdačky, elektrické autíčka..
  • Letný bazén

Family days, akcie pre deti

Chcete deťom dopriať nezabudnuteľné zážitky? Nechajte to na nás a zorganizujeme vám deň plný zábavných aktivít pre vás a vašich najmenších. Nájdete u nás animátorov, kúzelníkov, poníky a pri troche šťastia uvidíte aj jednorožca 🙂 Pripravíme vám detské hry a súťaže, môžete sa zahrať na tarzanov v našom lanovom centre a vyskúšať si netradičné zábavné atrakcie. K dispozícii je aj baby club s pieskoviskom, detským bazénom, nafukovacím hradom aj šmykľavkami.


Športové hry

Zažiadalo sa vám rozhýbať? U nás si každý športovec príde na svoje. Záleží len na vás či chcete zažiť pravé olympijské hry, poraziť kolegov vo futbalovom turnaji, predbehnúť šéfa v pretekoch na rikšiach alebo sa vyblázniť v blatovom volejbale. Počas vašich výkonov vám budú k dispozícii občerstvovacie stanice a je len na vás či si doprajete iontový nápoj a banán alebo pivo s klobásou 🙂


Teambuildingy

Chcete zlepšiť komunikáciu či spoluprácu v rámci pracovných vzťahov? Potrebujete v rámci firmy podporiť tímového ducha? Sme špecialisti na zážitkovo orientované teambuildingy. Strávte deň mimo kancelárie s vašimi kolegami a otestujte si svoje schopnosti ako vodohospodársky inžinieri pri stavbe mosta, naprojektujte si reťazovú reakciu, zasúťažte si na vlastnoručne vyrobených závodných autách alebo sa vyberte na expedíciu okolo sveta. Podľa vašich požiadaviek vám pripravíme program na mieru ktorý bude jedinečný a zábavný.


Adrenalínové zážitky

Aspoň na jeden deň vybočte zo zabehnutých koľají a doprajte si poriadnu dávku adrenalínu. Skočte si zo 14 m výšky, vyskúšajte ako si dôverovať v pohybe po prekážkach až v 12 m výške, spoľahnite sa na tímové istenie a množstvo ďalších lanových disciplín.
.


Firemné večierky na mieru

Pochváľte sa pred vašimi klientmi, obchodnými partnermi či kolegami vyberaným vkusom a doprajte im zážitok v pravej mongolskej jurte. Originálny priestor je v lete klimatizovaný a v zime vyhrievaný krbom. Ochutnať môžete aj tematický catering a doplniť si program o sprievodné aktivity ako jóga, vodné fajky či chodenie po uhlíkoch.


Garden Party

Veľké výkony so sebou obyčajne prinášajú aj veľký apetít. Nechajte sa obslúžiť cateringom na mieru, veď predsa láska prechádza cez žalúdok, aj tá k firme 🙂 Pripravíme vám grill párty, opekačku pri ohniskách s posedením či tematický catering nech už budete mongolský kočovník, tarzan či indián v rezervácii.