Teambuilding v Action Parku

Už 16 rokov pre vás vymýšľame teambuildingy podľa vašich predstáv, povedzte nám o tej svojej a ušijeme vám program na mieru. Inšpirujte sa s niektorým z vybraných teambuildingových programov.

Tematické teambuildingy

Tarzaniáda

Vyjdite zo svojej komfortnej zóny a prekonajte sa na prekážkach vo výške až 12 metrov. Navzájom sa motivujte, podporte a spoločne prekonáte všetky prekážky. Zapoja sa aj tí, ktorí sa radšej pozerajú na svet zo zeme ako ističi a tímoví motivátori. Endorfíny vám dodajú aj atrakcie vo výške a zábavu si užijete na obrovskej hojdačke, alebo lanovke typu zip-line. Doprajte si pocit adrenalínu a zažite nezabudnuteľný deň z vtáčej perspektívy!

Pevnosť Boyard

Zvládne sa váš tím popasovať so všetkými prekážkami a dokáže otvoriť truhlicu ako prvý? Nevšedné úlohy ktoré preskúšajú Vašu kondíciu, logické myslenie aj prácu v tíme. Za úspešné zvládnutie každej aktivity dostane váš  tím jednu indíciu. Z nich poskladá heslo, ktoré otvorí truhlicu s pokladom. Len aby Vás súperi nepredbehli… Idete do toho?

GPS Rally

Predstavte si že sa ocitnete uprostred lesa, neviete kde ste a k tomu všetkému vám bol ešte odcudzení aj telefón? Pre mnohých moderná nočná mora, pre nás priestor pre napínavú GPS rally, ktorá do posledného momentu upúta všetkých účastníkov. Pri tomto programe zaručene zabudnete na pracovné problémy a budete musieť zapojiť kreativitu a tímovú spoluprácu.

Cesta okolo sveta

Teambuildingový program, ktorý je vytvorený na prekonanie predsudkov a zlepšenie komunikácie. Aktivity sú inšpirované jednotlivými krajinám a vlajky tímov spolu s inštruktormi v kostýmoch dotvárajú  nezabudnuteľnú atmosféru. Akciu odporúčame aj pre medzinárodné tímy. Ideálne ju doplní tematické jedlo.

Survival camp

Vyskúšajte si deň ako Robinson Crusoe. Postavíte si núdzové prístrešky,
zmajstrujete nosidlá na transport zranených, naučíte sa zaobchádzať s mapou a kompasom a budete musieť prekonať prekážky v teréne s lanom.  Pri tomto nezabudnuteľnom programe si osvojíte vlastnosti ako improvizačná zručnosť a tímový duch

Život kočovníka

Môžeme Vám porozprávať, čo je také výnimočné na našom kočovníckom outdoor tréningu alebo si to môžete prísť jednoducho vyskúšať. Stať sa mongolským pastierom a zažiť atmosféru v pravej mongolskej jurte je zážitok pre všetkých, ktorý si potrebujú pripomenúť aké sú základné životné hodnoty a potreby.

Expedícia

Naša expedícia vyzýva účastníkov k najväčším tímovým výkonom. Absolvujete krátky výcvik zručností aby ste si osvojili potrebné schopnosti v menších tímoch: Navigácia, rádio komunikácia, konštruovanie a logistika.
Každá podskupina hľadá za pomoci mapy, kompasu a GPS prístroja svoju cestu cez terén. Tímové dobrodružstvo s akciou a pohybom.

Školenie agenta 008

Vždy ste chceli vedieť ako vyzerá bežný deň v role Agenta 008?
Pomocou cestovateľskej knihy sa skupinka pohybuje po teréne a zdoláva trasy k rôznym záchytným bodom. Program je vhodný na spoznanie miestnej lokality, podporu kreativity a rozvoj logického myslenia

Projektové teambuildingy

Reťazová reakcia

Vytvorte konštrukciu a dostaňte guľôčku z bodu A do bodu B. Je na vás, ako dráhu naplánujete a skonštruujete. Popri hravej spolupráci sa vám zlepšia aj koordinačné schopnosti a komunikácia v tíme. Náročnosť dráhy prispôsobíme vašim požiadavkám.

Stavba autíčka a preteky

Skonštruujte si vlastné závodné auto a preverte svojho súťaživého ducha pri firemných pretekoch. Pretekárska dielňa je plná stavebného materiálu a je už len na vašej fantázii aké pretekárske auto si zostrojíte. Aktivita zocelí vášho tímového ducha.

Stavba katapultu

Zapojte svojich kolegov do spoločnej realizácie stavby katapultu. Počas teambuildingu spoločnými silami postavíme funkčný katapult. Odreagujte sa a zlepšite si koordináciu a rozdeľovanie úloh v tíme

Vodohospodársky inžinieri – konštrukcia mosta

Stavbou visiaceho alebo lanového mosta pomôžete aj druhým. Zrealizujeme funkčný most ktorý bude slúžiť ešte dlho po vašom teambuildingu. Koordinácia, podpora spolupráce v tíme a pridaná hodnota pre druhých je predpokladom kvalitne stráveného času.

Ak hľadáte inšpiráciu pozrite si ponuku fun balíkov s cenami


Všetky teambuildingové aktivity aj omnoho viac vám vieme poskytnúť aj na vami vybranom mieste. Viac info: www.actionland.sk


Pozrite si aj náš zoznam teambuildingových aktivít.